Aktualności

Po przerwie – sukces

VII Ogólnopolski Festiwal Tańca Viverso’2020 w Rybniku pokazał, że wprowadzane w zespole zmiany przynoszą rezultaty

Czytaj dalej »

Zapisy na zajęcia TTP

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, aby osoba mogła nadal brać udział w zajęciach Teatru Tańca Pasja proszę o wypełnienie karty zgłoszenia znajdującej się w linku poniżej. https://forms.gle/4M9Qd7Xdv6Vd8bab7 W przypadku rodzeństwa biorącego udział w zajęciach opłata rekrutacyjna dla każdej z osób biorących udział w zajęciach zostanie obniżona o 50 zł. Ponadto opłatę

Czytaj dalej »

Dzień otwarty

31.01.2020 oraz 6.02.2020 w ZSO im. AK ul. Sternicza 4 organizujemy bezpłatne zajęcia otwarte. Zbiórka na forum szkoły seg. B. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zapisu na zajęcia (ankieta dalej):

Czytaj dalej »

Niestety,

ze względu na brak wolontariuszy-instruktorów i brak środków finansowych zajęcia w grupie Julii i w grupie Ewy zostają zawieszone aż do odwołania.

Czytaj dalej »

6.09.2019 – ZACZYNAMY

Od piątku (6 września 2019r) rozpoczynamy zajęcia Teatru Tańca Pasja w dotychczasowych grupach. Ze względu na jubileusz XV-lecia zespołu i trwające do niego przygotowania, w tym roku wyjątkowo zapisy nowych osób dopiero od stycznia 2020r. Zajecia TTP 2019

Czytaj dalej »

XIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TANECZNY „TAŃCZĄC W JASNOŚCIACH”

Festiwal organizowany przez Tarnogórskie Centrum Kultury już drugi rok z rzędu jest dla Teatru Tańca Pasja miejscem odnoszenia sukcesów.

Czytaj dalej »

Ruszamy

Od piątku 26.04.2019 ruszamy z zajęciami Teatru Tańca Pasja w grupach:

Czytaj dalej »

Pierwszy Obraz – Nie ostatnie działanie

Łącząc wiele form sztuki i pasji zawsze pozostaje niepewność czy się uda. Czy na pewno to dobra kombinacja? Czy artyści i uczestnicy będą zadowoleni?

Czytaj dalej »

Otwarcie sezonu 2018/2019

Jak już pewnie wiecie wracamy do tańca w nowym sezonie już jutro tj. 14.09.2018r. 😀  Jeśli macie kogoś nowego, chętnego tańczyć razem z nami , przyprowadźcie śmiało .

Czytaj dalej »

Szkolenie na poziomie międzynarodowym dla wolontariuszy z Teatru Tańca Pasja.

Każdy z Nas ma jakiś Talent, coś co sprawia, że możemy się czuć potrzebni. Nasz nowy projekt pomoże Wam uwierzyć w siebie i w swoją wartość, a równocześnie pomóc innym i rozwinąć Teatr Tańca Pasja. Od 19 do 29 lipca siedziba Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” wypełniona była młodymi i

Czytaj dalej »