Osiągnięcia

2020

srebrny dyplom - "Bez emocji" grupa junior
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca Viverso 2020
Rybnik

2019

III miejsce - "Uwierz" grupa Dance X
TEATR POZA SŁOWAMI 2019
Bielsko-Biała
III miejsce - "Uwierz" grupa Dance X
Tańcząc w jasnościach
Tarnowskie Góry

2018

II miejsce
GOLD CONTEST 2018 – OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO
Gliwice
II miejsce i wyróżnienie dla grupy młodszej
XI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TANECZNY „RÓŻA 2018”
Sosnowiec
wyróżnienie I stopnia
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „INSPIRACJE”
Czerwionka-Leszczyny
II miejsce
TEATR POZA SŁOWAMI 2018
Bielsko-Biała
I miejsce
Power Dance 2018
Katowice
wyróżnienie III stopnia - grupa młodsza
Ogólnopolski Konkurs Taneczny „Talent SHOW”
Andrychów
I miejsce
Ogólnopolski Festiwal Taneczny Tańcząc w jasnościach 2018
Tarnowskie Góry

2017

III miejsce
X Ogólnopolski Festiwal Taneczny „Róża"
Sosnowiec
II miejsce
I Festiwal „Teatr Poza Słowami”
Bielsko-Biała

2016

I miejsce
XII Zimowe Impresje Taneczne
Bielsko-Biała
II miejsce
XII Zimowe Impresje Taneczne
Bielsko-Biała
wyróżnienie
IX Ogólnopolski Festiwal Taneczny „Róża”
Sosnowiec
III miejsce
III Ogólnopolski Festiwal Zespołów Tanecznych
Rybnik
Nagroda specjalna
za najlepszą choreografię dla Natalii Trębli i Kacpra Bożka- Pląsy Dramy
Pyskowice

2015

I miejsce
VIII Ogólnopolski Festiwal Taneczny „Róża”
Sosnowiec
III miejsce
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego „POWER DANCE 2015”
Katowice
I miejsce
7 WOJEWÓDZKIE KONFRONTACJE TEATRÓW TAŃCA, RUCHU I PANTOMIMY
Katowice
Laureat
IV Przegląd Twórczości Młodzieżowych Grup Teatralnych – WENA
Bielsko-Biała
VI miejsce
Otwarty Puchar Polski w Tańcu Nowoczesnym
Pawłowice
I miejsce
Ogólnopolski Turniej Tańca VIVERSO (solo)
Rybnik
I miejsce
Ogólnopolski Turniej Tańca VIVERSO (duety)
Rybnik
Finalista
konkursu ESKA.TV „W szkole gramy”

2014

II miejsce
X Międzynarodowe Jesienne Spotkania Artystyczne “Talizman Sukcesu”
Bielsko-Biała
wyróżnienie
X Międzynarodowe Jesienne Spotkania Artystyczne “Talizman Sukcesu”
Bielsko-Biała

2013

II miejsce
Ogólnopolski Festiwal Taneczny „Róża”
Sosnowiec

2012

laureat
projekt "Teatralna mapa Bielska" Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
I miejsce
I miejsce II Festiwal Artystyczny Dzieci i Młodzieży Województwa Śląskiego
Częstochowa
I miejsce
VIII Międzynarodowe Jesienne Spotkania Artystyczne “Talizman Sukcesu”
Bielsko-Biała

2011

III miejsce
Wojewódzkich Konfrontacjach Teatrów Tańca Ruchu i Pantomimy
Katowice
I miejsce
Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego
Katowice

2010

II miejsce
II WOJEWÓDZKIE KONFRONTACJE TEATRÓW TAŃCA, RUCHU I PANTOMIMY
Katowice
II miejsce
V Eliminacje Szkolnych Zespołów Artystycznych
Bielsko-Biała
laureat, Grand Prix
VI Międzynarodowe Jesienne Spotkania Artystyczne “Talizman Sukcesu”
Bielsko-Biała

2009

I miejsce
XXXIV Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych
Częstochowa
I miejsce
V Międzynarodowe Jesienne Spotkania Artystyczne “Talizman Sukcesu”
Bielsko-Biała
I miejsce
IV Eliminacje Szkolnych Zespołów Artystycznych
Bielsko-Biała

2008

III miejsce
IX Festiwal Małych Form
Katowice
III miejsce
XVIII Bielskie Spotkania Teatralne
Bielsko-Biała
laureat
Konkurs Form Scenicznych i Teatralnych ŚOW
Bielsko-Biała
wyróżnienie
XIII Ogólnopolski Przegląd Form Teatralnych
Przemyśl
laureat
Osobowość sceniczna XIII Ogólnopolski Przegląd Form Teatralnych
Przemyśl

2007

wyróżnienie
VIII Festiwal Małych Form
Katowice
laureat, Grand Prix
Konkurs Form Scenicznych ŚOW
Bielsko-Biała
laureat
XII Ogólnopolski Przegląd Form Teatralnych
Przemyśl

2006

laureat
Konkurs Form Scenicznych ŚOW
Bielsko-Biała
wyróżnienie
XI Ogólnopolski Przegląd Form Teatralnych
Przemyśl