Aktualności

Niestety,

ze względu na brak wolontariuszy-instruktorów i brak środków finansowych zajęcia w grupie Julii i w grupie Ewy zostają zawieszone aż do odwołania.

Czytaj dalej »

6.09.2019 – ZACZYNAMY

Od piątku (6 września 2019r) rozpoczynamy zajęcia Teatru Tańca Pasja w dotychczasowych grupach. Ze względu na jubileusz XV-lecia zespołu i trwające do niego przygotowania, w tym roku wyjątkowo zapisy nowych osób dopiero od stycznia 2020r. Zajecia TTP 2019

Czytaj dalej »

XIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TANECZNY „TAŃCZĄC W JASNOŚCIACH”

Festiwal organizowany przez Tarnogórskie Centrum Kultury już drugi rok z rzędu jest dla Teatru Tańca Pasja miejscem odnoszenia sukcesów.

Czytaj dalej »

Ruszamy

Od piątku 26.04.2019 ruszamy z zajęciami Teatru Tańca Pasja w grupach:

Czytaj dalej »

Pierwszy Obraz – Nie ostatnie działanie

Łącząc wiele form sztuki i pasji zawsze pozostaje niepewność czy się uda. Czy na pewno to dobra kombinacja? Czy artyści i uczestnicy będą zadowoleni?

Czytaj dalej »

Otwarcie sezonu 2018/2019

Jak już pewnie wiecie wracamy do tańca w nowym sezonie już jutro tj. 14.09.2018r. 😀  Jeśli macie kogoś nowego, chętnego tańczyć razem z nami , przyprowadźcie śmiało .

Czytaj dalej »

Szkolenie na poziomie międzynarodowym dla wolontariuszy z Teatru Tańca Pasja.

Każdy z Nas ma jakiś Talent, coś co sprawia, że możemy się czuć potrzebni. Nasz nowy projekt pomoże Wam uwierzyć w siebie i w swoją wartość, a równocześnie pomóc innym i rozwinąć Teatr Tańca Pasja. Od 19 do 29 lipca siedziba Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” wypełniona była młodymi i

Czytaj dalej »

Piękny koniec sezonu

Dzisiejszy dzień kończy nasz wiosenny sezon taneczny. Chcemy się podzielić nasza radością. Kolejny raz pokonaliśmy cała konkurencje zdobywając I Miejsce na XII Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym Tańcząc w Jasnościach w Tarnowskich Górach.

Czytaj dalej »

Fotoreportaż z Talent SHOW

12.05.2018 grupa młodsza Teatru Tańca Pasja wzięła udział w Ogólnopolskim Konkurs Tanecznym „Talent SHOW”. Wyjazd do Andrychowa umożliwił młodym tancerzom oglądanie innych grup w tej kategorii wiekowej oraz udział w warsztatach tanecznych z Anną Dovganovską (finalistką You Can Dance). Poniżej fotorelacja z wyjazdu:

Czytaj dalej »

To był ciężki dzień, ale ze szczęśliwym zakończeniem.

15 kwietnia 2018r w Katowicach odbył się XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO „POWER DANCE 2018”. Jeszcze przed występami wiedzieliśmy, że w turnieju biorą udział m.in. szkoły taneczne z Kielc, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Warszawy i wielu innych miast w Polsce. 

Czytaj dalej »